Vtipy :-) *** na zasmání **

11. června 2008 v 13:55 | red applesky |  Popelnice
Manželka k manželovi: "Karle, co dáme letos babičce k vánocům?" "To nejdražší, co máme." "A to je co?" "Děti na hlídání."

Odchází zaměstnanec o půl sedmé večr z práce a potká šéfa. Ten se zeptá: "Copak, berete si půldne dovolenou?" Zaměstnanec zavrtí hlavou: "Nee, jdu jen na oběd."
Včera jsem to poprvé zažil. Bylo to takové něžné a romantické, ale kámoši mi říkali, že ve dvou je to ještě lepší..
Sára leží na smrtelném loži. Izák, její choť, stojí při ní. "Izák", praví Sára, "já už asi brzo umřu. A přitom mě ti je tak pěkně u srdce. Dívám se ven z okna, vidím ty večerní červánky, ty stráně za naším městečkem, je mi, jako bych měla celý svůj život před sebou na dlaní. V těch stráních jsme si hráli jako děti, později jsem tam v alejí dostala svůj první polibek a taky přišla o věneček. Procházeli jsme se tam spolu jako snoubenci, jako novomanželé a nakonec jsme tam chodili s našima dětma. To ti je tak přijemnej pocit, myslet na ty šťastný chvíle, co jsme tam prožili, člověk jako by úplně zapomel, že umírá..." Izák přejde od postele k oknu, zavře jej a stáhne roletu. Poté se opět vrátí k manželce a uchopí ji za ruku. "Sára", řekne nabádavě," nerozptyluj se."
"Copak nevíš, že alkohol otravuje? Měl bys na něj spíš zanevřít." "Kdybych měl zanevřít na každého, kdo mě otravuje," odvětil manžel své choti, "už bychom byli dávno od sebe."
Juken jde po myšlence a čte si kamení. Náhle ho však vyruší louže. Zamyslí se hodí po ní růžový pocit a utíká za pronájmem.
Pepíček sedí ve škole v lavici a čeká až zazvoní. Zastaví se u něho Mařenka a říká: "Pepíčku, dneska přijď k nám, nikdo nebude doma." Pepíček souhlasí, odpoledne přijde k Mařence a nikdo není doma!"
Na motorce sedí plešatej a beznohej. Plešatej říká beznohýmu: "Šlápni na to at mi vlajou vlasy."
Baví se tři o tom co udělají s vánočními odměnami. První říká: "Pracuji v německé bance. Za odměny si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou." Druhý: Pracuji v Daimler Chrysler, za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa." Třetí povídá: "Já pracuji na městském úřadu. Za vánoční odměny si koupím svetr." "A co zbytek?" "Zbytek mi na něj přidají rodiče.."
Do firmy nastoupí nováček a mistr si ho vezme do parády: "Tak , mladej, tady máš koště a zameť halu!" "Ale já jsem inženýr," brání se nováček. "Aha!" poškrábe se mistr na bradě. "Tak já Ti to ukážu."
Říká skot synovi: "Když budeš celý týden hodný, vezmu Tě v neděli do cukrárny, abys viděl, jak vypadá zmrzlina."
"Co se Vám stalo dědo?" ptá se policista pána ležícího v příkopu. "Ale srazilo mě to do příkopu!" "A pamatujete si značku?" "Bylo to červené jihomoravské, ale značku si nepamatuju!"
Podepisují se policajti na výplatní listinu. Lojza podepisuje po Karlovi - udělá tři křížky: "Karle to je zajímavé, jak dlouho spolu pracujeme a doteďka jsem ani nevěděl, že se jmenuješ jako já."
Sára leží na smrtelném loži. Izák, její choť, stojí při ní. "Izák", praví Sára, "já už asi brzo umřu. Mám k tobě poslední přání. Slib mi, se po mí smrti smíříš s moji matkou. A na mým pohřbu že půjdete za mou rakví vedle sebe." Hrobové ticho. Nakonec Izák těžce polkne a pomalu pronese: "Sára, tak já ti to teda slibuju. Ale upozorňuju tě, že budu mít celej den zkaženej."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ann Ann | Web | 11. června 2008 v 14:08 | Reagovat

=)....já už kukla a nechala sem tu někde aji koment:P

2 Ann Ann | Web | 11. června 2008 v 14:08 | Reagovat

..teda pokud se nepletu :)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama